Upravit stránku

Finanční podpora léčení

Nasi pratele z Pardubic, Josef Kubasek a Dita Peskova, kteri prileteli z navstevy Itiba zpet do CR, organizuji jiz nekolik tydnu skvelou akci s nazvem ,,Hello Kena,,. Jedna se rockovy koncert v pardubickem music clubu Hany Bany, jehoz majitele tomuto zameru vysli vstric. Budou hrat dve kapely - Hello a Beautiful Losers. Celym vecerem bude provazet Jiří Ševčík. Koncert se uskutecni 20.dubna 2007 ve 20 hodin. Soucasti teto ojedinele akce bude velka vystava fotografii z Keni. Vytezek z celeho vecera je urcen nasemu ceskemu zdravotnickemu zarizeni v Itibo a take na podporu narocne operace kenskeho chlapce, ktery ma nador na tvari. O jeho vysi a naslednem podrobnem  vyuziti Vas budu informovat na techto internetovych strankach , v tisku a vse jeste doplnime fotodokumentaci. Na ,,kenskem,, veceru v Hany Bany bude take zastoupen tisk a i regionalni televize, kteri Vam prinesou aktualni zpravy z prubehu vecera.        Dekujeme za podporu teto akce music clubu Hany Bany , spolecnostem ART STORM MANAGEMENT, NALEZINEK LIBOR-ozvucovani akci, radio LIFE, DOPRAVNI PODNIK MESTA PARDUBICE, PARDUBICE REGION TOURISM, TISKARNA RENTIS, TECKA-grafika,design,tisk , bez jejichz pomoci by se neuskutecnila.   Fotografie z koncertu budou ulozeny na tomto webu.

Vážení přátelé, chtěl bych Vás informovat o skvělém a velmi úspěšném charitativním večeru v music clubu Hany Bany v Pardubicích, který proběhl 20.dubna. Celkový výtěžek večera, včetně sponzorských darů byl neuvěřitelných 475.000 Kč  !!! To je naprosto nečekaný úspěch, za který Vám všem moc děkuji. Více informací o průběhu večera se dočtete na podstránce "Aktivity na podporu projektu". Firmy a společnosti, které předávaly symbolické šeky s finančními dary a materiální pomocí:

  • CONCRETE Pardubice, s.r.o. - 5.000 Kč
  • Pardubická společnost 24 Snails - media productions - 10.000 Kč
  • D.C.M. KLINIKA, s.r.o. - 30.000 Kč
  • OK Computers, s.r.o. - 50.000 Kč
  • TOMÁŠ  BRANDEJS - PLANAS - 50.000 Kč
  • HANY BANY Pardubice - 20.400 Kč
  • VEŘEJNÁ SBÍRKA - 19.691 Kč
  • Dárkyně z Prahy, která si nepřála zveřejnění -10.000 Kč
  • a mnoho dalších drobrých dárců, kteří poslali finance na účet pro Keňu

Více se o tomto koncertu a jeho průběhu dočtete na podstránce "Aktivity na podporu projektu", kde jsou i fotografie z této skvělé akce.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti