Upravit stránku

Charitativní večer v music clubu Hany Bany Pardubice

Vážení přátelé, v tomto krátkém odstavečku se Vám pokusím trochu popsat velmi úspěšný večer v music clubu Hany Bany v Pardubicích, kde se konal 20.dubna koncert věnovaný našemu projektu v Keni.

Večer odstartoval krátce po 20 hodině úvodní znělkou a vystoupením moderátora večera, Jiřího Ševčíka, který poděkoval všem partnerům, bez jejichž nezištné pomoci by se tento charitativní večer nemohl uskutečnit. Dále pak přítomné hosty seznámil se vznikem myšlenky projektu v Keni a krátce popsal projekt v Itibu a jeho jednotlivé fáze realizace. Dále poděkoval všem lidem, podporujícím naše cesty dárky pro děti – bonbóny, plyšáky, školními potřebami atd. Rovněž upozornil na výstavu fotografií v prvním patře klubu a na kreslené obrázky dětí – sirotků, jako poděkování za dárky, které od nás dostaly. V průběhu večera procházely hostesky se zapečetěnými kasičkami mezi hosty a návštěvníky večera. Po vystoupení první kapely BEAUTIFUL LOSERS se na pódiu sešli zástupci ADRA ČR (Mgr.Tomáš Knaibl a Aleš Bárta) se sponzory, kteří jednotlivě předávali symbolické šeky s finančními a materiálními dary pro zdravotnické zařízení v Itibo, ale také na podporu operace našeho chlapce Charlese. Každý sponzor dostal prostor pro několik slov. Okolo 22 hodiny probíhala dražba pěti fotografií s motivem dětských sirotků a africké přírody. Dražba se skvěle rozběhla a nejvyšší příhoz byl 5.000 Kč, za kterou byla jedna fotka vydražena. Celkový výtěžek byl 11.500 Kč !!! Jiří Ševčík po této úspěšné dražbě představil druhou kapelu HELLO, která odstartovala své vystoupení. V polovině koncertu pokřtila své první CD . Zhruba po 23 hodině zástupcům ADRA, předala na pódiu Dita Pešková a Josef Kubášek  symbolické šeky s výnosem večera z kasiček a ze vstupného. Moderátor večera, Jiří Ševčík a obě kapely se vzdaly honorářů za svá vystoupení. Na závěr celého večera moderátor provedl rekapitulaci večera a přítomné seznámil s výslednou částkou, neuvěřitelných 475 tisíc korun.

Uspořádaný koncert v Hany Bany svým úspěchem velmi překvapil nejen nás,ale všechny přítomné a majitele klubu, kteří tomuto záměru vyšli vstříc.

Firmy a společnosti, předávající symbolické šeky:

  1. CONCRETE   Pardubice s.r.o. – stavební společnost se specializovaným maloobchodem věnovali finanční dar ve výši 5 000 Kč.
  2. Pardubická společnost 24 Snails – media produktions výroba filmů, propagačního materiálů, DVD, apod. – působí po celé Evropě věnovali finanční dar ve výši 10 000 Kč.
  3. D.C.M. KLINIKA s.r.o. – dentální centrum MUDr.Radka Mounajjeda D.D.S.,Ph.D. – protetika, imlantologie, parodontologie a záchovná péče s cílem poskytovat náročným pacientům komplexní servis přesahující standardní péči v ČR. Klinika se nachází v Hradci Králové. Věnovali finanční dar ve výši 30 000 Kč.
  4. O.K.COMPUTERS s.r.o. – nejvýznamnější maloobchodní a internetový prodejce výpočetní a spotřební techniky , obchod v Pardubicích a vedení společnosti se nachází ve Sladkovského ulici. Věnovali finanční dar ve výši 50 000 Kč.
  5. TOMÁŠ BRANDEJS – PLANAS věnovali finanční dar ve výši 50 000 Kč.
  6. HERBACOS –BOFARMA s.r.o. – výrobce a distributor léčiv. Pardubická společnost, která už pro naše mise několikrát léky věnovala a je otevřená k další polupráci. Věnovali léky v celkové hodnotě 275 000 Kč.
  7. HANY BANY PARDUBICE - výtěžek ze vstupného 20 400 Kč.
  8. VEŘEJNÁ SBÍRKA - výtěžek z pokladniček 19 691 Kč.

Velmi děkujeme těmto společnostem a firmám za poskytnuté dary. Rovněž děkujeme kapelám za příjemný večer, dražitelům fotografíí za skvělou a napínavou akci, všem přítomným za jejich návštěvu večera a zakoupení vstupenek a příspěvků do kasiček, moderátorovi večera Jiřímu Ševčíkovi za profesionální výkon, majitelům klubu Hany Bany za pochopení a vstřícnost k této akci , novinářům a TV Pardubice za jejich účast a personálu klubu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti