Upravit stránku

Založen EMERGENCY účet

30. 08. 2016Peter L.

Nedávno jsme akutně řešili případ dívky Eunice, kterou jsme se pokoušeli s vaší pomocí zachránit (více info), ale bohužel její onemocnění bylo silnější než naše společné snažení.

Překvapila nás obrovská solidarita, která se strhla po zveřejnění zprávy, že dívka potřebuje převoz do nemocnice a následnou dialýzu. Na to bylo nutno sehnat cca 13 tis. Kč. Během noci přišlo na bankovní účet, který jsem dal pro urychlení celé akce svůj, téměř 80 tisíc korun! To bylo doslova neuvěřitelné. Následný vývoj událostí a osud pacientky již znáte z předchozí zprávy a tak jsem se samozřejmě rozhodl všechny finance, které jsme od vás obdrželi, vrátit zpět na vaše bankovní účty. Po oznámení této skutečnosti od vás přišla řada zpráv, jak přes FB, tak přes SMS či e-mail, že si nepřejete finance vracet s tím, abychom je měli pro podobné případy, kdy jde opravdu o čas při záchraně života. 

Přátelé, ač bych vám finance opravdu nejraději vrátil, protože na účel, na který byly zaslány, nebyly nakonec použity, respektuji vaše rozhodnutí. 

S vedením ADRA a finanční ředitelkou Ing. Mirkou Illetškovou jsme se domluvili, že na vaše přání založíme k Itibskému účtu tzv. Emergency podúčet s variabilním symbolem jak jinak než 155, na který dnes převedu finance vás všech, kteří nám sdělili, že si nepřejí jejich vrácení, ale ponechání pro podobné případy. 
Dárcům můžeme na jejich finanční dar vystavit darovací smlouvu k odpisu z daní (prosím info do e-mailu: barta.ales@seznam.cz). Všem ostatním budou dnes jejich dary vráceny zpět bankovním převodem. 
Přátelé, velmi si vážím vaší rychlé reakce na situaci a cením si rozhodnutí, které řada z vás udělala, tedy založit podúčet pro náhlé případy, kdy nebudeme muset na prvním místě řešit finance, ale zdraví pacienta. Zde v Africe je to právě naopak.

Díky vám právě vznikl účet 555 636 555 / 0300, var.symbol 155, vedený u humanitární organizace ADRA ČR. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti