Upravit stránku

Proběhlo druhé kolo výběrového řízení 3.LF UK

04. 01. 2019Peter L.

Dobrý den, přátelé. 
Včera proběhlo druhé kolo výběrového řízení studentů medicíny z 3.LF UK na jarní stáž do Itiba. Mám velkou radost, že o tyto stáže je stále velký zájem. Do tohoto druhého kola postoupilo 26 mediků. Výběrko nebylo vůbec jednoduché. Od 10 do 17h jsme se snažili vybrat účastníky do dvou misí. Vybírejte z nejlepších...to prostě skoro není možné :-). Všichni byli skvělí, plni vědomostí a empatií k humanitární činnosti. Nakonec jsme přeci jen vybrali. Ti, co nebyli úspěšní, mají možnost v dalších výběrových řízeních. Děkuji všem, byli jste všichni dobří :-). S některými jsme se spojovali i přes spype do dalekého zahraničí...ani to nebyla překážka :-).
Členové výběrové komise: MUDr. David Marx, Ph.D.,proděkan 3.LF UK pro studium a výuku, garant odborných stáží v Itibo, dále pak MUDr.Martin Kolář, anesteziolog a moje maličkost Aleš Bárta.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti