Upravit stránku

Sbírka od LAND ROVER CZECH FORUM

03. 01. 2015Bárta Aleš
Přátelé, opět mám skvělou zprávu smiley
Před pěti lety mě oslovil Honza Skála z týmu Zdeňka Trošky, který se účastnil natáčení filmu Doktor od jezera hrochů. Je také členem LAND ROVER CZECH FORUM. Spolu s přáteli uspořádali fin.sbírku při jedné ze svých akcí v Mohelnici. Vybrali na zakoupení nového elektr.generátoru, který nám stále pomáhá při výpadku proudu v nemocnici. 
No a rok se s rokem sešel, uplynulo pět let a najednou se mi ozval pan Miloš Brumar z tohoto klubu, že by se mohla sbírková akce mezi členy zopakovat a zda něco nepotřebujeme. Tak jsme vymysleli, že injekční dávkovač léků, asi za 12 tisíc Kč, který by nám hodně pomohl pro nové odd.JIP. Uplynulo pár dní a dostal jsem zprávu, že už peníze jsou pohromadě Ale..., než jsem začal domlouvat podmínky smlouvy a koupi přístroje, přišla druhá zpráva...úžasná zpráva že už je na účtu 22.193 Kč Takže změna, nebudeme mít dávkovač léků, ale dokonce nový monitor vitálních funkcí pro JIP ! 
Po jednání s dovozcem a firmou TexDan, ing.Škvrčinou, bychom mohli zakoupit nový monitor vitálních funkcí, který nám bezprostředně pomáhá zachraňovat životy. Používá se v nejvážnějších případech na monitoring tlaku, srdeční akce, dechu, kyslíku v krvi, teploty pacienta atd. Máme zatím od této firmy jeden, který jsme mohli díky pochopení ing.Škvrčiny za méně než polovinu běžné ceny. Takže... monitor by nám prodali za skvělých 25.000 Kč + DPH. Od vás máme 22.193 Kč. Rozdíl z ceny ( 8.057 Kč vč.toho DPH) uhradíme z nějakého jiného finančního daru, který jsme dostali na nemocnici. 
Mám obrovskou radost, protože druhý monitor posune naši péči zase o kus dál a opravdu budeme moci v lednu spustit zkušební provoz naší nové JIPky Přátelé, všem moc děkuji. Smlouvu na váš dar doladíme s finančním oddělením Adry smiley

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti