Upravit stránku

Štědrý den pro ITIBO z Pardubic

02. 01. 2019Peter L.

Štědrý den pro ITIBO z Pardubic.
Vážení přátelé, dovolte mi, abych vás informoval s příchodem nového roku o skvělé akci mladých lidí z Pardubic... Velmi si vážím jakékoliv aktivity ve prospěch naší Adří nemocnice v keňském Itibo. Již dvanáct let s námi pomáháte v jedné z nejchudších oblastí západní Keni. Děkujeme za podporu .

Dne 24. 12. 2018 si návštěvníci kostela sv. Bartoloměje v Pardubicích mohli zakoupit svíčky z včelího vosku a malé voskové ozdoby. Jedná se o akci, která se v Pardubicích stává štědrodenní tradicí a jejíž výtěžek byl již potřetí věnován na podporu nemocnice ITIBO, kterou humanitární organizace Adra ČR provozuje v jedné z nejchudší části africké Keni. 
Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na výrobě svíček či výrobky prodávali. Poděkování také patří farnosti Pardubice a místním skautům za možnost realizace této akce.

Naše nemocnice získala krásný finanční dárek ve výši 27 452,- Kč, který bude určen na nákup léků pro provoz nemocnice. Jsme vděční všem těm, kteří na tento dárek přispěli koupí svíčky či ozdoby.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti