Upravit stránku

Informace pro studenty LF - výběrové řízení pro stáž do Itibo na termín leden/únor 2019

08. 09. 2018Peter L.
Prosím o sdílení pro ty, jichž by se to potenciálně mohlo týkat:

Výběrové řízení na stáž v Itibo v Keni

Výběrové řízení na stáž ve zdravotnickém zařízení v Itibo v Keni (www.itibo.cz) se uskuteční ve středu 3.10.2018 od 19:00 na Ústavu mikrobiologie a imunologie 1. lékařské fakulty UK, Studničkova 7, Praha 2 – Albertov, místnost S4 – Chabovna (vstup z ulice Studničkova nikoliv hlavním vchodem, ale železnou brankou do malého dvora, dále přes parkoviště podél budovy Ústavu imunologie a mikrobiologie vpravo k zadnímu vchodu, suterén vpravo). 
Stáž v Keni proběhne přibližně v termínu 12. 1. – 12. 2. 2019.
Zájemci z 5. nebo 6. ročníku oboru Všeobecného lékařství a 3. nebo 4. ročníku oboru Stomatologie nás mohou v případě dotazů kontaktovat na emailu: kamila.blechova@fnkv.cz
Zároveň je nutno poslat do středy 26. 9. 2018 životopis a motivační dopis, proč se chcete stáže v Keni zúčastnit. Tyto dva dokumenty posílejte současně na tyto 4 emailové adresy:
zuzana.blechova@bulovka.cz, barta.ales@seznam.cz, frantisek.stejskal@lfmotol.cuni.cz a kamila.blechova@fnkv.cz.
Absolvování volitelného předmětu Tropické nemoci může být u výběrového řízení zvýhodněno, není však nezbytnou podmínkou. Náhradní termín výběrového řízení bude zvážen pouze ze zcela závažných důvodů a musí být domluven s dostatečným předstihem.

Za vedení lékařského týmu
MUDr. Kamila Blechová
III. interní-kardiologická klinika FN Královské Vinohrady a 3. LF UK

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti